Staří páni

TJ Sokol Kovalovice      vs       TJ Sokol Pivín

V sobotu 4.10.2014 se hrálo utkání starých pánů s mužstvem z Pivína.
Utkání bylo velmi vyrovnané,hosté byli lepší první půli,domáci zase tu druhou,konečný výsledek 4-3 pro Pivín.
Branky:Ševeček,Tošic,Zapletal J,
Sestava:
Zapletal J.,Zavadil -Indrák,Dravecký,Polách,Formánek,Matějka -Šubík,Zaoral,Masařík,Horák,Zapletal -Tomšic,Ševeček,Večerka

vs

TJ Počenice-Tetětice    vs   TS Sokol Kovalovice

24.8.2014: Kovalovice-Počenice 2-7 (2-5)

sestava: Zavadil J., Vrba J., Mikala, Šubík,Ševeček, Vrba M., Formánek, Hrušák, Zaoral, Botek, Kusák R., Tomšic, Horák, Zapletal.
branky: Kusák, Hrušák.

V sobotu 19.7.2014 proběhlo na hřišti v Počenicích přátelské utkání místního výběru s našimi borci TJ Sokol Kovalovice. Utkání skončilo 5:3 pro domácí.

Pevně věříme, že se našim borcům ještě v letošní sezoně podaří zvítězit.

V sobotu 31.5.2014 proběhlo na hřišti v Pivíně přátelské utkání starých pánů mezi Sokolem Pivín a Sokolem Kovalovice.
Utkání skončilo 6-1 pro domácí,poločas 1-0.Jedinou naší branku vstřelil z p.k. D.Indrák
Hráli:         Kusák R.
Vrba J,Dravecký,Masařík,Horák,Tvrdoň
Botek,Hrušák,Zaoral,Indrák,Zapletal P.,Šubík
Večerka,Formánek,Kusák J.,Zapletal J.

V uplynulém roce, tedy v r. 2013 odehrál tým starších pánů dvě utkání s týmem Počenic a oba tyto souboje skončily stejným výsledkem a to 2:6 ve prospěch soupeře.

TJ Sokol Kovalovice  vs  TJ Počenice

vs

4        :        5

6.6.2015 sehrál náš tým starých pánů přátelský zápas s mužstvem Počenic. Po poločasovém remízovém výsledku 1:1, nedokázal náš tým svého soupeře přehrát a podlehl mužstvu Počenic v poměru 4:5.