Malá kopaná

Malá kopaná 2015

Letošního TRADIČNÍHO TURNAJE V MALÉ KOPANÉ se zúčastnily tyto týmy.

1 . ZOLTAN TEAM
 2. LAXNÍ PŘÍSTUP
 3. FC ŽLUTAVA
 4. PROBLEMGANG
 5. VERDE LEON 1
 6. VERDE LEON 2
 7. ŠOKOLÍCI
 8. POCEM KAM DEŠ
 9. MORAVA
10. FC KLENOVICKÉ LOPATY
11. SK TUDAM BAR
12. JAMAJKA
13. TLAČENKA S CIBULÍ
14.DEVILS TEAM KROMĚŘÍŽ

Přihlášená mužstva se rozlosovala do tří základních skupin a systémem každý s každým se určilo pořadí pro vyřazovací část turnaje. Dva nejlepší týmy se zařadily jako přímo postupující do další fáze bez prvního vyřazovacího utkání.

Malá kopaná 2014

V sobotu 5.7.2014 se na místním hřišti uskutečnil TRADIČNÍ TURNAJ V MALÉ KOPANÉ.Letošního klání se zůčastnilo 16 mužstev.V rámci turnaje se do budoucna počítá s obohacením turnaje o samostatnou část a to Turnaj veteránů v malé kopané. Právě letos odstartoval tento počin nultým ročníkem za účasti bývalých hráčů Slavoj Kojetín a TJ Sokol Kovalovice.

Vraťme se ale k hlavnímu programu.Do turnaje se přihlásila tato mužstva.

1 . GUMÍDCI

2.  FC DRAGONS

3.  KMEŤOBAND

4.  SEVER

5.  LAS MAMLAS

6.  ANGELICO

7.  DEVILS TEAM

8.  JAMAJKA

9.  LAXNÍ PŘÍSTUP

10. ŽLUTAVA

11. VEMENA

12. VERDE LEON

13. MORAVA

14. TLAČENKA S CIBULÍ

15. POCEM KAM DEŠ

16. SACÍ KOMANDO

Na začátku turnaje byly týmy rozlosovány do čtyř skupin.Po odehrání základních zápasů se již jednotlivá mužstva utkala ve vyřazovací části jak ukazuje turnajový pavouk nahoře.

Vítěz letošního ročníku 2014 TLAČENKA S CIBULÍ.

Vítězem Veteránů se stalo mužstvo Slavoj Kojetín po výsledcích 0:0,1:0,1:3 s pohledu domácího týmu.

V roce 2013 se turnaje v malé kopané zúčastnilo 13 mužstev,do závěrečných bojů se probojovaly tyto  mužstva
semifinále :Morava-Černá Perla 0-3 druhé semifinále Tlačenka-LSD 4-0  o 3.místo LSD-Morava 0-0 a 3-1 na p.k.

finále Tlačenka-Černá Perla 2-2 a 4-1 na p.k.

Fotogalerie: Malá kopaná 2014

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: